24 Nisan 2019 Çarşamba

Emine Ülker Tarhan'dan Seçim Vaadi

emine-ulker-tarhandan-secim-vaadi

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, iktidara geldikleri takdirde gençlere aylık 5 GB ücretsiz internet vereceklerini söyledi.
24 Mayıs 2015 Pazar 14:06

 Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Eskişehir'de partisinin İsmet İnönü Caddesi'ndeki il binasının açılışına katıldı. Açılıştan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tarhan, Türkiye'yi değiştirmek, daha özgür kılmak ve bölünmesine engel olmak için için yola çıktıklarını söyledi.

 

Tarhan şöyle devam etti:

 

"BARAJI AŞMAK İSTİYORUZ" 

"Çok genç ve kavim bir kadro ile, kadınlar ve gençlerin çok büyük desteği ile yürüyoruz. Türkiye'de görülmeyen, yok sayılan kesimler var. Türkiye'de, güçsüz kesimler var.

 

Genç ve kadınlar yok sayılıyor, özellikle yoksullar görünmez oldular. Biz o görünmeyen kesimlerin görünür kılınmasını istiyoruz. Barajı aşmak istiyoruz. Barajlar, aşılmak yıkılmak içindir. Daha önce başka partilerden ayrılarak parti kuranlar gerekirse bölenler, iyilik için bölenler kazandı ve iktidar oldular, bunun örnekleri var Türkiye'de. Her 10 yılda Türkiye'de bir şeyler değişir. Siyasi beklentiler değişir, liderler değişir, partiler değişir. Çünkü beklenti değişir. Çünkü yönetenler eskimiştir, söyleyecekleri bir şeyleri kalmamıştır. AK Parti eskimiştir artık. O yüzden siyasi dinamikler Türkiye'de değişecektir. Çok yakın bir süreçte yeni liderlerle karşılaşacaktır Türkiye. Buna hazır olun. Anadolu Partisi şu anda kafeste olan Türkiye demokrasisini kafesten çıkartacaktır."

 

GENÇLERE 5 GB AYLIK ÜCRETSİZ İNTERNET

 

Seçim sürecinde siyasi parti genel başkanlarının uçuk projelerinin bulunduğunu ve vaatlerin havalarda uçuştuğunu ifade eden Tarhan, şöyle konuştu: "8 Haziran sabahı göreceğiz bunları. Cumhuriyet değerlerinin güçlendirilmesi ve yaşatılması ve hırpalanan yönlerinin restore edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. İlk yapacağımız iş budur. Bir hasar tespiti ve restorasyon sürecidir. İkinci bir projemiz ise köy enstitülerinden ilham alarak Anadolu Eğitim Enstitüleri'ni oluşturmaktır. Nitelikli eğitimin 10 yıllar sonra ilk harcını atmak istiyoruz. Gençlerimize yönelik onlara moral verecek projelerimiz var. Her genç arkadaşımıza 5 GB aylık ücretsiz internet hizmeti vereceğiz."

 

ALİ İSMAİL KORKMAZ HEYKELİNE ÇİÇEK BIRAKTI

 

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan,  il binasının açılışı ardından, Gezi Parkı protestoları sırasında öldürülen üniversitesi öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın İsmet İnönü Caddesi Espark Alışveriş Merkezi önündeki heykelinin yanına giderek çiçek bıraktı. Tarhan, burada yaptığı konuşmada şöyle dedi: "Ali İsmail Korkmaz'a atılan o çelmeyi ben hep insanlığa atılan çelme olarak görüyorum. O gün o çelme atılmasaydı, belki koşarak o köşeyi dönecek ve bir kez daha annesi ile buluşabilecekti. Bu nedenle hep Eskişehir beni hüzünlendirir, aynı zamanda da umutlandırır. O çocuklar bu daha başlangıç demişlerdi, biz de onlar gibi bir şey yaptık. Siyasal muhalefetin bu duyarsızlığına, beceriksizliğine karşı Türkiye'nin değişmesi için, özgürlüklerin ellerine tekrar alabilmek için bir şey yapmışlardı. Sadece oturup konuşup, kapılar arkasından dedikodu yapmaktansa dünyayı değiştirmeye çalışmışlardı ve biz de bir şey yaptık ve Anadolu Partisi'ni kurduk."Haber okunma sayısı: 894

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Bağış'tan Slovak atasözüyle yanıt

‘Ermeni soykırımı’nın inkârını suç sayan Slovakya’da, Yüksek Mahkeme Başkanı olan Stefan Harabin,

Karşıyaka'nın deprem simülatörüne, Bursa'da ziyaretçi akını

Karşıyaka Belediyesi’nin Deprem Simülatörü, Bursa’da ziyaretçi akınına uğradı.

Çevresel harcamalar 1.83 milyar TL oldu

Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) "Girişimlerde Çevresel Harcama" araştırmasına göre 2010 yılında toplam

Sultan İstanbul'a geliyor

Dünyanın en zengin isimleri arasında yer alan Brunei Sultanı Hassanal Bolkiah, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile

Bursaspor Antep'e hazır

Bursaspor bugün akşam üzeri yaptığı antrenmanla Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

YAZARLAR

İZMİR - HAVA DURUMU

IZMIR

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu ay:
6 hit, 2 ziyaretçi, 2 ziyaret
Toplam:
26526 hit, 13137 ziyaretçi, 15849 ziyaret